Stacja ładowania pojazdów elektrycznych

Green Motion Building EATON

 

 

Eaton Green Motion Building to stacja ładowania pojazdów elektrycznych AC przeznaczona do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz prywatnych i publicznych parkingów w budownictwie mieszkaniowym, domach wielorodzinnych i innych zastosowaniach komercyjnych oraz przemysłowych. Ta stacja ładująca pojazdy elektryczne oferuje wiele korzyści:

  • Bezpieczne ładowanie w oparciu o sprawdzoną technologię ładowania pojazdów elektrycznych;
  • Wygodne ładowanie dostosowane do wszelkiego rodzaju prywatnych pojazdów elektrycznych

 

Możliwość dostosowania stacji ładowania pojazdów elektrycznych do wszystkich typów zastosowań domowych

Green Motion Building została zaprojektowana do użytku wewnątrz lub na zewnątrz budynków wielorodzinnych lub przestrzeni publicznych i nadaje się do wszystkich pojazdów elektrycznych. Dzięki autoryzacji użytkownika czytnikiem RFID idealnie nadaje się do współdzielonych miejsc parkingowych, a jednocześnie jest odpowiednia nawet do małych przestrzeni, ponieważ umożliwia montaż na ścianie lub podłodze.

Zwiększ wartość swojego budynku i zwiększ przychody

Zmniejsz koszty instalacji, unikając kosztownych modernizacji sieci i steruj zużyciem energii przez cały czas. Green Motion Building umożliwia rozliczanie poprzez certyfikowany sposób pomiaru energii (MID) i integrację z oprogramowaniem Charging network manager firmy Eaton lub innym oprogramowaniem CPO opartym na OCPP lub innymi platformami rozliczeniowymi.

Nowoczesne ładowanie pojazdów elektrycznych

Zapewnienie budynków przyszłości dzięki skalowalnej infrastrukturze do ładowania pojazdów elektrycznych. Łatwa integracja i zarządzanie stacjami ładującymi w ramach ograniczeń budynku, co pozwala uniknąć kosztownych modernizacji sieci. Steruj zużyciem energii przez cały czas dzięki statycznemu i dynamicznemu równoważeniu obciążenia. Możliwość podłączenia do 50 stacji ładowania pojazdów elektrycznych z opcjami równoważenia faz i nadawania priorytetów poszczególnym stacjom ładowania. Zgodnie z kompleksowym i holistycznym podejściem firmy Eaton do zrównoważonych rozwiązań energetycznych, stacja ładowania Green Motion Building jest kompatybilna z oprogramowaniem Building Energy Management, zapewniając platformę do monitorowania i optymalizacji wykorzystania wszystkich zasobów energetycznych, w tym instalacji paneli fotowoltaicznych i systemów magazynowania energii firmy Eaton.

Bezpieczny i niezawodny system z łatwą instalacją

Green Motion Building została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie, z wbudowaną ochroną przed porażeniem, możliwością montażu w jednofazowej instalacji w układzie sieci IT i opcjonalnym awaryjnym wyłączaniem dla instalacji przeznaczonych dla pojazdów elektrycznych. Łatwa instalacja i konfiguracja w różnych układach sieci i ustawieniami. Stacja ładowania pojazdów zapewnia współdziałanie poprzez OCPP i Modbus TCP/IP z operatorami zewnętrznymi. Zapewnia ona proste i bezproblemowe doświadczenie klienta, a użytkownicy pojazdów elektrycznych mogą po prostu je podłączyć i naładować.

Dane kontaktowe

Zapraszamy:

pon-pt: od 7.00 do 15.00

Sledź nas