fbpx

Zapraszamy do zapoznania się z nową aplikacją mySchneider, która oferuje usługi skrojone na miarę potrzeb użytkowników: m.in. szybki dostęp do katalogu, dostęp do informacji i fachowej pomocy. Pobierz ją i zarejestruj już teraz, aby móc korzystać z rekomendowanych usług i innych przydatnych rozwiązań.

5 najważniejszych funkcji:

• Przeglądaj całą ofertę produktów Schneider Electric z cenami katalogowymi oraz najczęściej zadawane pytania, dokumenty i inne materiały.
• Zapoznaj się z bieżącymi promocjami oraz aktualnościami produktowymi, które realizowane są w ramach programu lojalnościowego Elektroklub.
• Uzyskaj dostęp do informacji o produkcie korzystając z wbudowanego skanera kodów kreskowych QR.
• Znajdź najbliższego dystrybutora, u którego dokonasz zakupu produktów firmy Schneider Electric.
• Aplikacja mySchneider to Twój bezpośredni kontakt do wsparcia i fachowej pomocy. Dzięki niej łatwo nawiążesz kontakt z lokalnymi ekspertami, zwrócisz się o pomoc i uzyskasz odpowiedzi na pytania. Aplikacja oferuje opcję bezpośredniego połączenia lub czat na żywo z przedstawicielem.
• Aplikacja mySchneider jest dostępna w wersjach dla systemów iOS™ i Android™, w 30 językach.

 

Zobacz, jak działa aplikacja mySchneider

Zobacz krótką prezentację najważniejszych funkcji aplikacji: https://www.youtube.com/watch?v=ax76XNfMnyI&t=121s

Podłącz się do cyfrowego wsparcia Schneider Electric. Korzystaj z katalogu w trybie online i offline, dopasuj swoją usługę do swoich potrzeb i porozmawiaj z ekspertami bezpośrednio za pomocą aplikacji mySchneider.

 

195573692 2988304291446950 7280051420839367035 n

 

Reklama

Back to top