fbpx

praca

Elgra Sp. z o.o. poszukuje kandydata / kandydatki do pracy na stanowisko

Specjalisty ds. zamówień publicznych, ofertowania i przetargów.

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za przygotowywanie ofert, wycen i kosztorysów. Koordynuje proces ofertowy i przetargowy, monitoruje rezultaty postępowań przetargowych oraz zajmuje się obsługą klientów przetargowych.

Obowiązki:

  • monitorowanie ogłoszeń o zamówieniach publicznych zgodnie z zakresem działalności firmy;
  • sporządzanie kalkulacji, wycen i przygotowanie ofert przetargowych dla klientów;
  • utrzymywanie relacji z klientami przetargowymi, komunikacja z klientem w trakcie postępowania;
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie merytorycznego przygotowywania ofert;
  • samodzielne prowadzenie procesu sprzedaży włącznie z przygotowaniem oferty i finalizacją transakcji;
  • prowadzenie pełnej dokumentacji wszystkich ofert i ich wyników oraz przedstawianie wniosków;
  • bieżąca obsługa obecnych klientów (tworzenie wycen, kontakt telefoniczny i mailowy, realizacja zamówień, rozwiązywanie problemów).

Oczekujemy:

  • znajomość branży elektrycznej - instalatorskiej;
  • znajomość Prawa Zamówień Publicznych i innych aktów prawnych wymaganych do poprawnego przygotowania ofert przetargowych;
  • dobra organizacja pracy;
  • wykształcenie techniczne, ekonomiczne lub prawnicze;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w zakresie obsługi klienta, wsparcia sprzedaży;
  • biegła znajomość narzędzi MS Office (Excel, Power Point, Word);
  • zdolności negocjacyjne;

Oferujemy:

  • umowa o pracę, pełny etat;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (2600 - 5500zł/miesiąc);
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • narzędzia służbowe;
  • pracę w godzinach 7-15 , od poniedziałku do piątku.

Back to top