fbpx

 czujniki zamel

                                Sysetm inteligentnego budynku

To bezpieczeństwo, innowacyjna technologia i komfort na każdą kieszeń. Wzbogacony o jednostkę centralną, umożliwia sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, roletami okiennymi oraz innymi urządzeniami w budynku nie tylko z poziomu nadajników radiowych, lecz także za pomocą smartfonów i tabletów.

 

            Odkryj technologię Exta Free - po prostu dom inteligentny

 

                                          Możliwości systemu EXTA FREE

exta free 1 

Sterowanie
oświetleniem

EXTA FREE umożliwia sterowanie oświetleniem tradycyjnym oraz oświetleniem LED. Sterowanie możliwe jest zarówno z poziomu urządzeń mobilnych, jak i nadajników EXTA FREE. Poza typową funkcjonalnością załącz/wyłącz oraz regulacją natężenia oświetlenia użytkownik ma możliwość tworzenia indywidualnych scen świetlnych oraz programowania funkcji czasowych. 

 exta free 2

 Sterowanie roletami

System EXTA FREE umożliwia zarządzanie roletami okiennymi, bramami garażowymi i wjazdowymi oraz oknami dachowymi. Aplikacja pozwala na sterowanie lokalne, centralne oraz grupowe z podziałem na poziomy i pomieszczenia budynku. Funkcje czasowe sterują roletami zgodnie z zaprogramowanym harmonogramem.

 exta free 3  
 
Ogrzewanie
 
System EXTA FREE za pośrednictwem czujników monitoruje wartość temperatury. Jej wizualizacja pozwala na ocenę warunków panujących w poszczególnych pomieszczeniachoraz ich korygowanie zgodnie z oczekiwaniami użytkowników.
 exta free 4

 Wirtualne nadajniki
systemu EXTA FREE

 

Dzięki funkcji klonowania jest możliwe wykonanie kopii fizycznie działających nadajników EXTA FREE i sterowanie domem za pomoca wirtualnych nadajników. Aplikacja pozwala także na dodawanie nowych wirtualnych elementów oraz tworzenie ich skrótów w aplikacji na pulpicie urzadzeń mobilnych.

 exta free 5

 System Bezpieczeństwa

 

System EXTA FREE to również sprzymierzeniec w trosce o bezpieczeństwo. Dzięki czujnikom ruchu lub kontaktronowym użytkownik w dowolnym momencie może sprawdzić czy okna i drzwi budynku są zamknięte. natomiast czujnik zalania wykryję wodę pojawiająca się w pomieszczeniu.

 

Korzyści z posiadania systemu EXTA FREE

 

Komfort i oszczedność czasu

Inteligentna instalacja wspiera działania użytkownika poprzez automatyczne sterowanie domem pozwalając mu zaoszczędzić czas. Nadajniki radiowe to komfort sterowania z każdego miejsca.

zamel1

Oszczędność energii

EXTA FREE optymalizuje sterowanie oświetleniem oraz ogrzewaniem dając wymierne korzyści finansowe.

zamel2

Bezpieczeństwo

Dzięki zastosowaniu czujników ruchu, kontaktronowych oraz zalania inteligentna instalacja EXTA FREE czuwa nad bezpieczeństwem domowników.

zamel3

Reklama

Back to top