fbpx

 

Bezpieczny transfer danych i dostęp niezależny od lokalizacji przez OpenVPN.

 

wagus   

Korzyści:

  • łatwiejszy serwis rozproszonych stacji: możliwość szybkiej reakcji i oszczędność czasu

  • OpenVPN: prosta, intuicyjna konfiguracja dzięki sprawdzonej technice i standardom bezpieczeństwa

  • dwustopniowe uwierzytelnienie: wysokie bezpieczeństwo danych i ochrona dostępu

 

WAGO Connectivity Portal oferuje wydajną infrastrukturę dla coraz liczniejszych aplikacji Przemysłu 4.0. Nową usługę opracowano dla zapewnienia łatwego i szybkiego transferu danych przez Internet. Konsekwentne wykorzystanie technologii OpenVPN zapewnia bezpieczeństwo przesyłanych danych.

 

Technologia OpenVPN

Connectivity Portal służy do przesyłania danych do dowolnych miejsc w oparciu o technologię OpenVPN ze znanymi standardami bezpieczeństwa. To rozwiązanie WAGO zapewnia dostęp do sterownika, aby możliwe było przeprowadzenie zdalnego serwisu, zmiienić konfigurację lub sterować wieloma procesami z różnych miejsc. Ponadto WAGO Connectivity Portal umożliwia wymianę danych między instalacjami oddalonymi od siebie. Na przykład przy przekroczeniu wartości granicznej w jednej instalacji, wyzwalana jest odpowiednia reakcja w innej.

Portal Connectivity umożliwa elastyczny i niezależny od lokalizacji dostęp do:

  • rozproszonych stacji poprzez intuicyjną wizualizację, np. dla zdalnego serwisu
  • instalacji lokalnych, np. dla wygodnego sterowania i konfiguracji poprzez urządzenia komunikujące się bezprzewodowo (Android, iOS, Windows) i przeglądarkę internetową,
  • sterowników WAGO z rodziny PFC, służących do automatycznej komunikacji site-to-site, np. dla wymiany danych między instalacjami i maszynami (M2M).

Oszczędność czasu

WAGO Connectivity Portal jest intuicyjnym w obsłudze rozwiązaniem do zdalnego serwisowania i wymiany danych między instalacjami oddalonymi od siebie – na przykład w sieci energetycznej, gazowej lub doprowadzającej wodę pitną.

Dzięki przemyślanemu i wygodnemu w obsłudze interfejsowi użytkownika możliwa jest szybka konfiguracja – to idealne narzędzie dla automatyków.

W ofercie od czwartego kwartału 2018 roku

 

Reklama

Back to top