Slider_1
Slider_2
Slider_3
Slider_4
Slider_5
Previous Next Play Pause

Oferty pracy

Elgra Sp. z o.o. hurtownia elektryczna, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik biurowy - dział ofertowania

Miejsce pracy: Bytom
Region: śląskie
Numer referencyjny: OF/07/17

 Specjalista ds ofertowania

 Opis stanowiska:

  • przygotowanie ofert handlowych,
  • realizowanie polityki handlowej Firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane techniczne,
  • obsługa komputera.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z konkurencyjnym systemem premiowania wyników,
  • dużą samodzielność działania,
  • dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy,
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Przedstawiciel handlowy

Numer referencyjny: PH/07/17

  • budowanie i podtrzymywanie stałych relacji z klientami - zakłady przemysłowe, odbiorcy hurtowi, firmy instalacyjne i z rynku inwestycji - praca mobilna,

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży materiałów lub rozwiązań technicznych dla przemysłu,
  • mile widziana znajomość rynku elektroenergetycznego,
  • operatywność i aktywność w działaniu,
  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku handlowym,
  • ważne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny)

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Nasza oferta

kable mini zrodla swiatla i oprawy i koryta i aparatura i osprzet i szafy i aparaty i ochrona i elektronarzedzia mini